najpopularniejsze spolszczenia

Spolszczenie do Shadowrun Returns

Spolszczenie do Shadowrun Returns

Spolszczenie do Shadowrun Returns, shadowrun returns spolszczenie

Czym jest Shadowrun Returns ?

Akcja toczy się w 2050 roku, w rzeczywistości, w której cyberpunk łączy się z elementami fantasy. Magia powróciła do świata, a wybuch plagi znanej jako VITAS spowodował, że z ludzkości wyodrębniły się takie rasy jak m.in. orki, trolle, elfy czy krasnoludy. Z kolei inna plaga (HMHVV) wywołała mutacje, które przeobraziły zarażonych w m.in. gobliny, ghoule, wampiry czy wilkołaki. Natomiast smoki stały się jedną z największych sił na rynku finansowym. W tym uniwersum żyją i pracują tytułowi shadowrunnerzy. Są to najemnicy skłonni za odpowiednią sumę wykonać każde zadanie. To właśnie grupą takich profesjonalistów pokieruje gracz w kampanii.Spolszczenie do Shadowrun Returns  Gwarancją wysokiej jakości fabuły jest fakt, że w produkcję zaangażowanych było siedmiu autorów, którzy zajmują się pisaniem przygód i suplementów do papierowego pierwowzoru.

Shadowrun Returns to RPG w starym dobrym stylu. W trakcie zabawy dowodzimy drużyną shadowrunnerów i mamy pełną kontrolę nad każdym z jej członków. Gra duży nacisk kładzie na eksplorację świata oraz walkę. Starcia rozgrywane są w systemie turowym i wymagają sporego sprytu taktycznego. W świecie Shadowrun przenikają się cztery rzeczywistości – fizyczna, cyfrowa, mistyczna i astralna. W zależności od wybranej klasy postaci możemy wykorzystać zdolność dostrzegania niektórych z nich.

 

Tutaj możesz pobrać Spolszczenie do Shadowrun Returns. Aby to zrobić wykonaj następujące kroki :

 1. Kliknij na przycisk „pobierz”
 2. Po przeniesieniu na stronę, wybierz serwer, z którego chcesz pobrać.
 3. Z wyświetlonych ankiet wybierz jedną, a następnie wypełnij podając nr. telefonu i potwierdzając PIN lub wysyłając sms-a.
 4. Po weryfikacji telefonicznej wróć do poprzedniej strony i pobierz plik ze spolszczeniem

Spolszczenie do Shadowrun Returns, shadowrun returns spolszczenie

 

Jak zainstalować spolszczenie ?

 1. Wypakuj pliki.
 2. Otwórz plik Spolszczenie do Shadowrun Returns.exe i podaj miejsce na dysku z zainstalowaną grą.
 3. Wejdź do gry i zobacz efekty.

 

Spolszczenie do Shadowrun Returns FAQ

1.Nie potrafię pobrać, co zrobić ?

 • Spróbuj wyczyścić pliki cookies w swojej przeglądarce lub spróbuj pobrać na innej przeglądarce. Możesz także napisać do supportu poprzez zakładkę kontakt opisując dokładnie swój problem zamieszczając screenshota z błędem jeśli taki występuje

2. Dlaczego wymagana jest ankieta z podaniem numeru telefonu ?

 • Jest ona w trzech celach. Służy jako weryfikacja użytkownika, jest ona przyjazna dla środowiska naszego systemu, oraz na innym hostingu pliku mogły by zostać usunięte, a tutaj nie musimy się o to martwić.

3.Znalazłem błąd w spolszczeniu, czy mogę to gdzieś zgłosić ?

 • Oczywiście. Wystarczy zrobić screenshota i przesłać nam go po przez kontakt. Zajmiemy się tym i jak najszybciej wprowadzimy poprawkę.

4. Kiedy gra będzie spolszczona w 100%?

 • Jak tylko skończymy pozostałe, ważniejsze projekty. Pliki, które nie zostały spolszczone nie powinny zostać praktycznie zauważone.

 

Zastrzegamy prawa do naszych plików. Spolszczenie do Shadowrun Returns jak i zarówno do innych gier jest naszą własnością i nie wyrażamy zgody na udostępnianie tych plików na innych serwisach hostingowych.

Opinie o naszej stronie

2 comments

 1. Spolszczenie jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona i nie widzę żadnych błędów w tłumaczeniu, może jakieś literówki były ale to chyba nie ma znaczenia… Pozdrawiam panów adminów :*

Leave a Reply

Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com