najpopularniejsze spolszczenia

Spolszczenie do DMC: Devil May Cry

Spolszczenie do DMC: Devil May Cry

spolszczenie do DMC: Devil May Cry, spolszczenie, DMC, Devil May Cry, Spolszczenie do Devil May Cry

 

 

Spolszczenie do DMC: Devil May Cry, jest spolszczeniem do sławnego bardzo dynamicznego slashera, wydanego przez Capcom. Ta część jest odświerzeniem tej serii ale już przez brytyjską firmę Ninja Theory. W grze wcielamy się w postać niezwykle pewnego siebie Dantego. Akcja DMC: Devil May Cry toczy się równolegle w dwóch światach: rzeczywistym i mrocznym limbo.  Naszym zadaniem jest eliminacja hord demonów oraz pokonywania bossów. Świetna animacja i oprawa graficzna powoduje, że w DMC gra się bardzo przyjemnie. Mechanika i fizyka gry jest także w porządku. Dużym plusem jest możliwość rozwijania naszej postaci. Combosy które można wykonywać w Świecie Devil May Cry, są niesamowite. Fabuła oczywiście jak zawsze dopracowana i rozwinięta.

Abyś mógł w pełni zrozumieć fabułę DMC, stworzyliśmy spolszczenie do DMC: Devil May Cry. Proszę, cieszcie się nim razem z nami!

 

Tutaj możesz pobrać spolszczenie do gry DMC: Devil May Cry. Aby to zrobić wykonaj następujące kroki :

 1. Kliknij na przycisk „pobierz”
 2. Po przeniesieniu na stronę, wybierz serwer, z którego chcesz pobrać.
 3. Z wyświetlonych ankiet wybierz jedną, a następnie wypełnij podając nr. telefonu i potwierdzając PIN lub wysyłając sms-a.
 4. Po weryfikacji telefonicznej wróć do poprzedniej strony i pobierz plik ze spolszczeniem

spolszczenie do DMC: Devil May Cry, spolszczenie, DMC, Devil May Cry, Spolszczenie do Devil May Cry

Jak zainstalować spolszczenie ?

 1. Wypakuj pliki.
 2. Otwórz plik Spolszczenie do DMC: Devil May Cry.exe i podaj miejsce na dysku z zainstalowaną grą.
 3. Wejdź do gry i zobacz efekty.

 

 

Spolszczenie do DMC: Devil May Cry FAQ

1.Nie potrafię pobrać, co zrobić ?

 • Spróbuj wyczyścić pliki cookies w swojej przeglądarce lub spróbuj pobrać na innej przeglądarce. Możesz także napisać do supportu poprzez zakładkę kontakt opisując dokładnie swój problem zamieszczając screenshota z błędem jeśli taki występuje

2. Dlaczego wymagana jest ankieta z podaniem numeru telefonu ?

 • Jest ona w trzech celach. Służy jako weryfikacja użytkownika, jest ona przyjazna dla środowiska naszego systemu, oraz na innym hostingu pliku mogły by zostać usunięte, a tutaj nie musimy się o to martwić.

3.Znalazłem błąd w spolszczeniu, czy mogę to gdzieś zgłosić ?

 • Oczywiście. Wystarczy zrobić screenshota i przesłać nam go po przez kontakt. Zajmiemy się tym i jak najszybciej wprowadzimy poprawkę.

4. Kiedy gra będzie spolszczona w 100%?

 • Jak tylko skończymy pozostałe, ważniejsze projekty. Pliki, które nie zostały spolszczone nie powinny zostać praktycznie zauważone.

 

Zastrzegamy prawa do naszych plików. Spolszczenie do DMC: Devil May Cry jak i zarówno do innych gier jest naszą własnością i nie wyrażamy zgody na udostępnianie tych plików na innych serwisach hostingowych.

 

Opinie o naszej stronie

Leave a Reply

Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com