najpopularniejsze spolszczenia

Spolszczenie do Dishonored

Ostatnia aktualizacja:

Spolszczenie do Dishonored

Dishonored, Spolszczenie do Dishonored, spolszczenie, pełne spolszczenie do Dishonored

 

   Spolszczenie do Dishonored, to spolszczenie do gry firmy Arkane. Jest to bardzo ciekawe połączenie skradanki i dynamicznego FPS-a. W Dishonored wcielamy się  w postać Corvo- legendarnego ochroniarza cesarzowej zamordowanej w zamachu stanu, za którym stał skorumpowany Lord regent. Cała akcja toczy się w fikcyjnym świecie z jednej strony wydającym się starym ok. XIX wiecznym, ale i bardzo rozwiniętym technologicznie. W grze stajemy się prawdziwym skrytobójcą, który używa wielu gadżetów, a nawet otrzymanych dziwnie (bo przez sen) mocy. Najważniejsze jest to aby nasze zabójstwa były doskonałe. Twórcy dają graczowi wiele możliwości i rozwiązań. Świetna grafika nadaje specyficzny klimat, a fizyka i mechanika gry powoduje, że spędzamy przy niej czas świetnie się bawiąc.

Jeśli interesuje Cię spolszczenie do dishonored, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki naszemu spolszczeniu lepiej zrozumiesz fabułę, a gra sprawi Ci większą przyjemność.

 

 

Tutaj możesz pobrać spolszczenie do gry Dishonored. Aby to zrobić wykonaj następujące kroki :

 1. Kliknij na przycisk „pobierz”
 2. Po przeniesieniu na stronę, wybierz serwer, z którego chcesz pobrać.
 3. Z wyświetlonych ankiet wybierz jedną, a następnie wypełnij podając nr. telefonu i potwierdzając PIN lub wysyłając sms-a.
 4. Po weryfikacji telefonicznej wróć do poprzedniej strony i pobierz plik ze spolszczeniem

Dishonored, Spolszczenie do Dishonored, spolszczenie, pełne spolszczenie do Dishonored

 

 

Jak zainstalować spolszczenie ?

 1. Wypakuj pliki.
 2. Otwórz plik Spolszczenie do Dishonored.exe i podaj miejsce na dysku z zainstalowaną grą.
 3. Wejdź do gry i zobacz efekty.

 

 

Spolszczenie do Dishonored FAQ

1.Nie potrafię pobrać, co zrobić ?

 • Spróbuj wyczyścić pliki cookies w swojej przeglądarce lub spróbuj pobrać na innej przeglądarce. Możesz także napisać do supportu poprzez zakładkę kontakt opisując dokładnie swój problem zamieszczając screenshota z błędem jeśli taki występuje

2. Dlaczego wymagana jest ankieta z podaniem numeru telefonu ?

 • Jest ona w trzech celach. Służy jako weryfikacja użytkownika, jest ona przyjazna dla środowiska naszego systemu, oraz na innym hostingu pliku mogły by zostać usunięte, a tutaj nie musimy się o to martwić.

3.Znalazłem błąd w spolszczeniu, czy mogę to gdzieś zgłosić ?

 • Oczywiście. Wystarczy zrobić screenshota i przesłać nam go po przez kontakt. Zajmiemy się tym i jak najszybciej wprowadzimy poprawkę.

4. Kiedy gra będzie spolszczona w 100%?

 • Jak tylko skończymy pozostałe, ważniejsze projekty. Pliki, które nie zostały spolszczone nie powinny zostać praktycznie zauważone.

 

Zastrzegamy prawa do naszych plików. Spolszczenie do Dishonored jak i zarówno do innych gier jest naszą własnością i nie wyrażamy zgody na udostępnianie tych plików na innych serwisach hostingowych.

 

 

Leave a Reply

Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com