najpopularniejsze spolszczenia

Spolszczenie do Dishonored

Spolszczenie do Dishonored

Dishonored, Spolszczenie do Dishonored, spolszczenie, pełne spolszczenie do Dishonored

 

   Spolszczenie do Dishonored, to spolszczenie do gry firmy Arkane. Jest to bardzo ciekawe połączenie skradanki i dynamicznego FPS-a. W Dishonored wcielamy się  w postać Corvo- legendarnego ochroniarza cesarzowej zamordowanej w zamachu stanu, za którym stał skorumpowany Lord regent. Cała akcja toczy się w fikcyjnym świecie z jednej strony wydającym się starym ok. XIX wiecznym, ale i bardzo rozwiniętym technologicznie. W grze stajemy się prawdziwym skrytobójcą, który używa wielu gadżetów, a nawet otrzymanych dziwnie (bo przez sen) mocy. Najważniejsze jest to aby nasze zabójstwa były doskonałe. Twórcy dają graczowi wiele możliwości i rozwiązań. Świetna grafika nadaje specyficzny klimat, a fizyka i mechanika gry powoduje, że spędzamy przy niej czas świetnie się bawiąc.

Jeśli interesuje Cię spolszczenie do dishonored, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki naszemu spolszczeniu lepiej zrozumiesz fabułę, a gra sprawi Ci większą przyjemność.

 

 

Tutaj możesz pobrać spolszczenie do gry Dishonored. Aby to zrobić wykonaj następujące kroki :

 1. Kliknij na przycisk „pobierz”
 2. Po przeniesieniu na stronę, wybierz serwer, z którego chcesz pobrać.
 3. Z wyświetlonych ankiet wybierz jedną, a następnie wypełnij podając nr. telefonu i potwierdzając PIN lub wysyłając sms-a.
 4. Po weryfikacji telefonicznej wróć do poprzedniej strony i pobierz plik ze spolszczeniem

Dishonored, Spolszczenie do Dishonored, spolszczenie, pełne spolszczenie do Dishonored

 

 

Jak zainstalować spolszczenie ?

 1. Wypakuj pliki.
 2. Otwórz plik Spolszczenie do Dishonored.exe i podaj miejsce na dysku z zainstalowaną grą.
 3. Wejdź do gry i zobacz efekty.

 

 

Spolszczenie do Dishonored FAQ

1.Nie potrafię pobrać, co zrobić ?

 • Spróbuj wyczyścić pliki cookies w swojej przeglądarce lub spróbuj pobrać na innej przeglądarce. Możesz także napisać do supportu poprzez zakładkę kontakt opisując dokładnie swój problem zamieszczając screenshota z błędem jeśli taki występuje

2. Dlaczego wymagana jest ankieta z podaniem numeru telefonu ?

 • Jest ona w trzech celach. Służy jako weryfikacja użytkownika, jest ona przyjazna dla środowiska naszego systemu, oraz na innym hostingu pliku mogły by zostać usunięte, a tutaj nie musimy się o to martwić.

3.Znalazłem błąd w spolszczeniu, czy mogę to gdzieś zgłosić ?

 • Oczywiście. Wystarczy zrobić screenshota i przesłać nam go po przez kontakt. Zajmiemy się tym i jak najszybciej wprowadzimy poprawkę.

4. Kiedy gra będzie spolszczona w 100%?

 • Jak tylko skończymy pozostałe, ważniejsze projekty. Pliki, które nie zostały spolszczone nie powinny zostać praktycznie zauważone.

 

Zastrzegamy prawa do naszych plików. Spolszczenie do Dishonored jak i zarówno do innych gier jest naszą własnością i nie wyrażamy zgody na udostępnianie tych plików na innych serwisach hostingowych.

 

 

Opinie o naszej stronie

Leave a Reply

Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com