najpopularniejsze spolszczenia

Spolszczenie do Deadpool

Spolszczenie do Deadpool

Spolszczenie do deadpool, deadpool spolszczenie do pobrania, darmowe spolszczenie do deadpool

 

   Spolszczenie do deadpool jest spolszczeniem do ostatniej produkcji firmy Activision i Half Moon i jest oparta na licencji firmy Marvel. Jest to pierwsza pełnowymiarowa gra z tytułowym bohaterem. Wcześnie Deadpool pojawiał się w grach tylko gościnnie. Scenariusz do gry Deadpool stworzył Daniel Way. Już od samego początku ukazują nam się bardzo śmieszne sceny z udziałem tytułowego bohatera. Deadpool od samego początku jest pokazywany w grach i komiksach jako gadatliwy pseudobohater z zabójczymi umiejętnościami władania bronią.

Deadpool to dynamiczny hack’n’slash z możliwością rozwijania naszego bohatera. Możemy dokonywać zakupu różnych broni od szybkiego sai po ciężkie młoty. Bardzo ciekawym elementem w grze deadpool jest występowanie innych komiksowych bohaterów jakimi są: m.in. Wolverine, Psylocke, Domino, Cable i Arclight. Dodatkowo tytułowy bohater wchodzo w interakcję z graczem rozmawiając z nim, ucząc go różnych ruchów i combosów. Świetna grafika komiksowa nadaje specyficzny klimat oraz cieszy oko, a zabawne teksty i filmiki sprawiają, że gracz z przyjemnością poznaje historię tytułowego bohatera jakim jest deadpool.

Wszystko byłoby super gdyby developerzy pomyśleliby o polskich graczach i stworzyli oryginalne spolszczenie. Jeśli nie znasz dobrze języka angielskiego, to nasze spolszczenie do deadpool z pewnością Ci się przyda i sprawi, że Twoje doznania będą jeszcze lepsze a Twój śmiech jeszcze głośniejszy. Długo pracowaliśmy nad tym spolszczeniem i jesteśmu bardzo zadowoleni że będziecie mogli się nim cieszyć razem z nami. poniżej znajdziecie instrukcję jak pobrać spolszczenie do deadpool.

Tutaj możesz pobrać spolszczenie do gry Deadpool. Aby to zrobić wykonaj następujące kroki :

 1. Kliknij na przycisk „pobierz”
 2. Po przeniesieniu na stronę, wybierz serwer, z którego chcesz pobrać.
 3. Z wyświetlonych ankiet wybierz jedną, a następnie wypełnij podając nr. telefonu i potwierdzając PIN lub wysyłając sms-a.
 4. Po weryfikacji telefonicznej wróć do poprzedniej strony i pobierz plik ze spolszczeniem.

Spolszczenie do deadpool, deadpool spolszczenie do pobrania, darmowe spolszczenie do deadpool

 

Jak zainstalować spolszczenie ?

 1. Wypakuj pliki.
 2. Otwórz plik Spolszczenie do deadpool.exe i podaj miejsce na dysku z zainstalowaną grą.
 3. Wejdź do gry i zobacz efekty.

Spolszczenie do deadpool, deadpool spolszczenie do pobrania, darmowe spolszczenie do deadpool

 

Spolszczenie do deadpool FAQ

1.Nie potrafię pobrać, co zrobić ?

 • Spróbuj wyczyścić pliki cookies w swojej przeglądarce lub spróbuj pobrać na innej przeglądarce. Możesz także napisać do supportu poprzez zakładkę kontakt opisując dokładnie swój problem zamieszczając screenshota z błędem jeśli taki występuje

2. Dlaczego wymagana jest ankieta z podaniem numeru telefonu ?

 • Jest ona w trzech celach. Służy jako weryfikacja użytkownika, jest ona przyjazna dla środowiska naszego systemu, oraz na innym hostingu pliku mogły by zostać usunięte, a tutaj nie musimy się o to martwić.

3.Znalazłem błąd w spolszczeniu, czy mogę to gdzieś zgłosić ?

 • Oczywiście. Wystarczy zrobić screenshota i przesłać nam go po przez kontakt. Zajmiemy się tym i jak najszybciej wprowadzimy poprawkę.

4. Kiedy gra będzie spolszczona w 100%?

 • Jak tylko skończymy pozostałe, ważniejsze projekty. Pliki, które nie zostały spolszczone nie powinny zostać praktycznie zauważone.

 

Zastrzegamy prawa do naszych plików. Spolszczenie do deadpool jak i zarówno do innych gier jest naszą własnością i nie wyrażamy zgody na udostępnianie tych plików na innych serwisach hostingowych.

 

Opinie o naszej stronie

9 comments

 1. Pooootwierdzam spol. działa jak należy :D No przynajmniej do tego momentu gdzie doszedłem w grze wszystko było po polsku

 2. Pobrałem było łatwe, zainstalowałem i działa.Jak macie problem to piszczie do admina na kontakt , pomaga :P

 3. Pobrałem i wypakowałem do folderu z grą i nie chciało działać, musiałem pobrać jeszcze raz i wtedy było git

 4. Hej ziomek :D Spolszczenie jak nabardziej na plus, pozdro dal całej waszej ekipy szacun !

 5. Pobrałem :) Wypełniłem ankietę, napisałem sms, dostałem sms i czekam …. czekam …. CZEKAM …. i JEST
  Jestem zadowolony i zaskoczony że działa

 6. Troche problemów było z pobraniem i ogólnie z instalacją ale administracja baaardzo pomocna jest

 7. NO NARESZCIE !!! Tyle tych spolszczeń pobrałem i żadne nie działało a te w końcu… DZIĘKI W I E L K I E

 8. Widzę że jestem pierwszy :D No więc pobrałem, wypełniłem tą ankietę wpisałem nr pin itd. i pobrałem spolszczenie. Wszystko gra i buczy
  Dobra robota teraz mogę zrozumieć wszystkie jego żarty bo nie rozumiałem zbyt wiele po ang.

  • Musze was pochwalić bo spolszczenie pierwsza klasa no i najwazniejsze że działa bo reszta na innych stronach to same gó*na.

Leave a Reply

Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com