najpopularniejsze spolszczenia

Spolszczenie do Dead Space 3

Spolszczenie do Dead Space 3

Spolszczenie do Dead Space 3, Spolszczenie, Dead Space 3, Spolszczenie do Dead Space,Dead Space

 

   Spolszczenie do Dead Space 3, to spolszczenie do kolejnej części gry z bardzo lubianej i mającej wiele fanów serii firmy Electronic Arts. W grze wcielamy się w postać Issaca Clarke’a– inżyniera zakutego w pancerz RIG (Resorce Intergration Gear). Naszym zadaniem jest walka z nekromorfami, czyli ludźmi którzy są zarażeni nieznanym, pochodzącym z kosmosu wirusem. Do dyspozycji mamy wiele ciekawych narzędzi i improwizowane często bronie. Gra oferuje bardzo dobrą oprawę graficzną i rozbudowaną fabułę, która z pewnością wciągnie każdego miłośnika Sci-Fi. Oprócz rozgrywki single player, gra oferuje nam pracę w trybie kooperacji z drugim graczem, na podzielonym ekranie lub  w trybie online. Drugi tryb multiplayer to typowa walka między graczami, jednak jedni są zainfekowani i atakują fort, a drudzy wolni od wirusa i go bronią.

Aby jeszcze milej zapamiętać swoją przygodę z tą grą, stworzyliśmy Spolszczenie do Dead Space 3. Cieszcie się nim razem z nami.

 

 

Tutaj możesz pobrać spolszczenie do  Dead Space 3. Aby to zrobić wykonaj następujące kroki :

 1. Kliknij na przycisk „pobierz”
 2. Po przeniesieniu na stronę, wybierz serwer, z którego chcesz pobrać.
 3. Z wyświetlonych ankiet wybierz jedną, a następnie wypełnij podając nr. telefonu i potwierdzając PIN lub wysyłając sms-a.
 4. Po weryfikacji telefonicznej wróć do poprzedniej strony i pobierz plik ze spolszczeniem

Spolszczenie do Dead Space 3, Spolszczenie, Dead Space 3, Spolszczenie do Dead Space,Dead Space

 

 

Jak zainstalować spolszczenie ?

 1. Wypakuj pliki.
 2. Otwórz plik Spolszczenie do Dead Space 3.exe i podaj miejsce na dysku z zainstalowaną grą.
 3. Wejdź do gry i zobacz efekty.

 

 

Spolszczenie do Dead Space 3 FAQ

1.Nie potrafię pobrać, co zrobić ?

 • Spróbuj wyczyścić pliki cookies w swojej przeglądarce lub spróbuj pobrać na innej przeglądarce. Możesz także napisać do supportu poprzez zakładkę kontakt opisując dokładnie swój problem zamieszczając screenshota z błędem jeśli taki występuje

2. Dlaczego wymagana jest ankieta z podaniem numeru telefonu ?

 • Jest ona w trzech celach. Służy jako weryfikacja użytkownika, jest ona przyjazna dla środowiska naszego systemu, oraz na innym hostingu pliku mogły by zostać usunięte, a tutaj nie musimy się o to martwić.

3.Znalazłem błąd w spolszczeniu, czy mogę to gdzieś zgłosić ?

 • Oczywiście. Wystarczy zrobić screenshota i przesłać nam go po przez kontakt. Zajmiemy się tym i jak najszybciej wprowadzimy poprawkę.

4. Kiedy gra będzie spolszczona w 100%?

 • Jak tylko skończymy pozostałe, ważniejsze projekty. Pliki, które nie zostały spolszczone nie powinny zostać praktycznie zauważone.

 

Zastrzegamy prawa do naszych plików. Spolszczenie do Dead Space 3 jak i zarówno do innych gier jest naszą własnością i nie wyrażamy zgody na udostępnianie tych plików na innych serwisach hostingowych.

 

 

 

Opinie o naszej stronie

Leave a Reply

Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
shared on wplocker.com